Katile majk testo. Download Majk 2019-01-08

Katile majk testo Rating: 7,8/10 1306 reviews

Katile

katile majk testo

Majk, then known as Dr. Sipas BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur në fshatin Vagalat, njësia ainistrative Luftinjë. Nëse marrim parasysh ikjet dhe ardhjet e Majlindës dhe Majk në jetët e njëri-tjetrit, gjithçka bën sens. Me shumë mundësi, sepse kështu dinë të shprehen artistët. Une hala spo muj me besu, Qe ti mu nuk je tu m'besu. Klipi i Majk është në fakt subkoshienca e tij? Paga mesatare në ekonomi në vitin 2018 ishte 50,6 mijë lekë, ose rreth.

Next

Download Majk

katile majk testo

Le të fokusohemi pak te klipi. Çdo levizje tem qe un e boj Je tu i bo kontroll Nuk e di jo nuk e di Me ty qa o tu ndodh Nuk e di pse je tu dyshu Kur e din qe je e vetmja per mu T'lutna leje ti xhelozin Se krejt qka kom per ty o Dashni Dashni, Dashni, Uuuuu-Uuuuuu Dashni, Dashnii-iiiiii Tkom thon nihere Prap une ty jom tu ta thon Venin ton besom kurr Kerkush s'mun me nxon Amo Xhelozin, Xhelozin, Xhelozin qe e ki mrena Heke Xhelozin, Xhelozin, Xhelozin qe e ki mrenaa Se krejt qa kom per ty o Dashni Se krejt qa kom per ty o Dashni Krejt qa kom per ty o dashni Une e di qe edhe ti ki Amo fjalt e kqjia qe pi nin Kan kriju te ti xhelozi Mos i ngo jo mos i ngo Po dojn veq me na nda Pa arsy pse pa arsy Je ka don mu perla N'qka po dyshon n'qka po menon Besom qe jo nuk ka Nese sum beson hajde me mu Edhe vet ki me pa E nese kshtu hala ti vazhdon Ka me ardh ni dit qe mo s'shkon T'lutna leje ti xhelozin Se krejt qa kom per ty o dashni Dashnii, Dashnii uuuu- uuuu Dashnii, Dashnii. Pytjet tua jon tu m'lodh Kush pot thirr? Majk has not confirmed any reports yet. The group have worked with many famous singers and rappers such as Nora Istrefi. Today this video has over 55 million views on YouTube. . Kosovo has been recognized as an independent state by out of 193.

Next

Majk

katile majk testo

Si ka ndryshuar paga mesatare? Gruaja e identifikuar si Antoneta Hoxha, 53 vjeçe. The Republic of Kosovo on 17 February 2008, but it as part of its. Kosovo is the subject of a territorial dispute between the and the. Nëse fokusohemi edhe pak më shumë te teksti do të gjejmë edhe aty shenja të Majlindës. Në një prononcim për mediat, Lulzim Basha. Detyra e qeverisë tranzitore janë 10, ndërsa më kryesorja është garantimi i. This video garnered over 31 million views on YouTube.

Next

Download Majk

katile majk testo

The two respective members continued on their own paths as rappers. The two governments in 2013, as part of the. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së dielës, ku pas një shkëmbimi zjarri. Gjithqka qe pe boj veq per ty, Amo ti spo din me vlersu, Joooo. Për vitin 2019, Tirana ka shënuar. Këto ditë, ish-e dashura e Majk, Majlinda, dhe ky i fundit janë bërë kryefjalë e mediave për faktin se Majlinda ka vetëm pak ditë që i ka dhënë jetë vogëlushit Roan, që mendohet se në fakt është djali i Majk, por ky i fundit ende nuk ka dashur të reagojë e të prononcohet rreth kësaj teme.

Next

Majk

katile majk testo

Një tjetër ngjarje është regjistruar ditën e sotme ku një shqiptar është vrarë me thikë në burgun e Trikallas. Cilat janë aktivitetet ekonomike që i paguajnë më shumë? Tkom thon nihere Prap une ty jom tu ta thon Venin ton besom kurr Kerkush s'mun me nxon Amo Xhelozin, Xhelozin, Xhelozin qe e ki mrena Heke Xhelozin, Xhelozin, Xhelozin qe e ki mrenaa Se krejt qa kom per ty o Dashni Se krejt qa kom per ty o Dashni. . . .


Next

Download Majk

katile majk testo

. . . . .

Next

Dashni (Testo)

katile majk testo

. . . . . .

Next

Ish

katile majk testo

. . . . . . .

Next

Download Majk

katile majk testo

. . . . . . .


Next